Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream to live clean?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

 

    Centrum Kas Fiskalnych  

 

Kasy fiskalne


KOS ONline LAN, netto: 1,229.00 zł
KOS ONline Wi-Fi, netto: 1,329,00 zł
KOS ONline GPRS 2 lata, netto: 1,248,00 zł 

*(promocja do wyczerpania zapasów!)

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja dobrej ceny!

Nowoczesna przenośna kasa ACLAS Kos ON doskonale nadaje się do usług, w tym: budowlanych, fryzjerskich, kosmetycznych, prawniczych, czy lekarzy. Zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Niezwykle bogata funkcjonalność spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Kasa ACLAS Kos dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy - czarno-białej i czarnej.
Więcej informacji na stronie producenta Aclas kasy fiskalnePOSPAY, cena netto: 1699,00 zł
Wynajem terminala, cena netto: 39,00 zł miesięcznie

Pospay to urządzenie fiskalne online i terminal płatniczy w jednym. To wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Doskonale nadaje się do salonów fryzjerskich, kosmetycznych, kancelarii pranych i gabinetów lekarskich. To innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu! Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay Online może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

ERGO online USB, cena netto: 1299,00 zł

ERGO Wi-Fi, cena netto: 1569,00 zł

ERGO GPRS, cena netto: 1699,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja dobrej ceny!

Kasa Posnet Ergo to kolejne interesujące urządzenie zbudowane na bazie dotychczasowych doświadczeń w tworzeniu kas fiskalnych firmy Posnet. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online. W wersji online doskonale nadaje się do usług, w tym: budowlanych, fryzjerskich, kosmetycznych, prawniczych, czy lekarzy. Zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Ta stosunkowo niewielka kasa łączy dotychczasowe, sprawdzone rozwiązania oraz bogatą funkcjonalność. Konstrukcja kasy umożliwia rozbudowę o kolejne moduły. Dzięki temu możemy od razu zdecydować się na wariant docelowy, albo rozszerzać funkcjonalność kasy w miarę rozwoju firmy. Możemy w ten sposób zwiększyć bazę PLU lub dodać moduły komunikacyjne (COM, Wi-Fi, Bluetooth lub modem 3G). Kasa może pracować samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. 

Więcej informacji na stronie producenta https://www.posnet.com.pl/produkty/ergo-online

Mobile HS, cena netto: 1299,00 zł
Mobile Wi-Fi, cena netto: 1549,00 zł
Mobile GPRS 80 miesięcy, cena netto: 1949,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja dobrej ceny!

POSNET MOBILE to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online. W wersji online doskonale nadaje się do usług, w tym: budowlanych, fryzjerskich, kosmetycznych, prawniczych, czy lekarzy. Zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. 
Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Więcej informacji na stronie producenta https://www.posnet.com.pl/produkty/mobile-online

Mini E, cena netto: 1090,00 zł

Mini (klawiatura płaska) LAN netto: 1590,00 zł
Mini LT (klawiatura płaska) Wi-Fi, cena netto: 1590,00 zł
Elzab Mini (klawiatura płaska) LAN GPRS, cena netto: 1789,00 zł

Mini LT (klawiatura modułowa) LAN, cena netto: 1650,00 zł
Mini LT (klawiatura modułowa) Wi-Fi, cena netto: 1650,00 zł
Mini (klawiatura modułowa) LAN GPRS 2 lata, cena netto: 1608,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.
Gwarancja dobrej ceny!

To mała i prosta w obsłudze kasa idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-on idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. 

Więcej informacji na stronie producenta https://www.elzab.com.pl/pl/kasy-i-drukarki-online/kasy-male-online

FAWAG Lite, cena netto: 1099,00 zł

FAWAG online LAN, cena netto: 1349,00 zł
FAWAG online WI-FI, cena netto: 1479,00 zł
FAWAG online GPRS, cena netto: 1569,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.
Gwarancja dobrej ceny!

Kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji z kopią elektroniczna oraz online. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. W wersji online można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer. 
Więcej informacji na stronie producenta https://www.posnet.com.pl/produkty/fawag-lite-online

Posnet Bingo LAN, cena netto: 1399,00 zł
Posnet Bingo GPRS 3 lata, cena netto: 1699,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja dobrej ceny!

Bingo ONLINE to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet. 


Więcej informacji na stronie producenta https://www.posnet.com.pl/produkty/bingo-online

 

K10, cena netto: 1290,00 zł
K10 Wi-Fi, cena netto: 1690,00 zł
K10 GPRS , cena netto: 1829,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.
Gwarancja dobrej ceny!

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online
W czasach wszechobecnej specjalizacji urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w różnych warunkach eksploatacji. 
K10 pozytywnie przeszła testy w trudnych warunkach: w komorze klimatycznej przy temperaturze -15° C, po zalaniu klawiatury wodą, w długotrwałych testach uderzeń tipsowymi i żelowymi paznokciami.

Więcej informacji na stronie producenta https://www.elzab.com.pl/pl/kasy-i-drukarki-online/kasy-mobilne-online/elzab-k10-online

Bingo MAX LAN, cena netto: 1549,00 zł

Bingo MAX Wi-Fi, cena netto: 1649,00 zł

Bingo MAX GPRS (bez SIM), cena netto: 1699,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.
Gwarancja dobrej ceny!

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

W prosty sposób możesz poszerzyć możliwości kasy Bingo Max, podłączając do niej urządzenia wspomagające sprzedaż, między innymi:

  • wagę,
  • czytnik kodów kreskowych,
  • terminal płatniczy,
  • szufladę kasową. 

Więcej informacji na stronie producenta https://www.posnet.com.pl/produkty/bingo-max-online

Nano Wi-Fi, cena netto: 1426,59 zł
Nano GPRS (bez SIM), cena netto: 1499,00 zł

Nano II  Wi-Fi, cena netto: 1490,00 zł

Nano II GPRS (bez SIM), cena netto: 1630,00 zł
Nano II GPRS 2 lata, cena netto: 1690,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.
Gwarancja dobrej ceny!

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online. Jest to kasa fiskalna w ofercie NOVITUS. 
Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO  są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe.

Więcej informacji na stronie producenta https://novitus.pl/nano-ii-online

Elzab JOTA E 4K, cena netto: 1450,00 zł
Elzab JOTA LAN, cena netto: 1890,00 zł
Elzab JOTA LAN, Wi-Fi, cena netto: 1990,00 zł
Elzab JOTA LAN, GPRS 2 lata, cena netto: 1988,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja najniższej ceny!


Jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online. 
Jest to kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN. Obudowa kasy przyciąga uwagę nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na niebiesko lub biało, czteroliniowym wyświetlaczem kasjera. Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę. 

Więcej informacji na stronie producenta https://www.elzab.com.pl/pl/kasy-i-drukarki-online/kasy-srednie-online

Novitus NEXT, cena netto: 2190,00 zł
Novitus NEXT LAN, cena netto: 2390,00 zł
Novitus NEXT Wi-Fi, cena netto: 2425,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy. 

Gwarancja najniższej ceny!

Novitus Next, pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Występuje w wersji jako kasa z kopią elektroniczną oraz jako kasa fiskalna online. Novitus next to już nie tylko rejestracja podatku VAT, ale także wiele zaawansowanych e-usług, które wspierają każdego kupca i jego klientów. 
To także solidny projekt i znakomita ergonomia. Czuły, dotykowy ekran i alternatywnie klawiatura fizyczna. To użytkownik wybiera optymalny dla siebie sposób obsługi i może go elastycznie zmieniać w trakcie pracy z urządzeniem

Więcej informacji na stronie producenta https://novitus.pl/nano-ii-online

Neo XL 30000 PLU, cena netto: 1999,00 zł
Neo XL 60000 PLU, cena netto: 2399,00 zł

Możliwość negocjacji cen w siedzibie firmy.

Gwarancja najniższej ceny!

Kasa Posnet Neo XL jest dedykowana dla średnich i dużych placówek handlowych. Jest to sprawdzona na rynku, zaawansowana kasa systemowa o wytrzymałej konstrukcji i bogatej funkcjonalności. 
Kasa jest wyjątkowo odporna mechanicznie i może pracować w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Kasa została wzbogacona funkcjonalnie o nowe funkcje:

- integrację z szalką ważącą,

- współpracę z terminalem płatniczym,

- programowanie przypomnień,

- możliwość jednoczesnego korzystania z interfejsów Ethernet, WiFi, GPRS.